Velősy Béla: Természetjárás, térképismeret. Bp., 1940, Magyar Cserkészszövetség (Cserkészpróbák könyvei 1.). Részben elváló, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1925-1934 Annual Reports of the Boy Scouts of America 1925 (2×), 1929, 1931, 1932, 1934. Cserkész évkönyvek összesen 6 db, papírkötésben, példányonként változó állapotban.
Jó egészséget! A MABI egészségvédő és gyógyító szolgálata. A fiatalkorúak egészségvédelme. Budapest, 1941, Magánalkalmazottak Biztosító Intézete. Márton Lajos egészoldalas és szövegközti rajzaival. Kiadói rajzos papírborítóban. Megviselt állapotban. A címlapja hiányzik. A kötése sérült, és a könyvből számos lap kijár. Foltos.