1907 Vitéz Habsburg Lotaringiai József Ágost főherceg (1872-1962) honvéd tábornagy huszár díszegyenruhában lóháton. A főherceg saját kezű aláírásával. Szélein kopott, kartonra ragasztott, 17×24 cm
cca 1960 6 db. MTI fotó, köztük négy feliratozott, kettő Vigovszki Ferenc felvétele, a képeken Kállai Gyula és Kádár János különféle politikai eseményeken, és egy fotó a Parlamentről, jó állapotban, 27x19 cm x 4, 19x24 cm, 13x18 cm.
Tompa Gábor (1957-) világhírű erdélyi magyar színházi rendező, a Kolozsvári Állami Magyar Színház igazgatója és főrendezője, egyetemi oktató, színészpedagógus, költő fotója, 24x18cm
Bánáti főurak feliratozott képeit tartalmazó fantasztikus fénykép gyűjtemény. 145 fényképet tartalmazó album, mind grófok, bárók, történelmi családok sarjainak feliratozott fényképeivel kb 1860-1900 között. Egészbőr albumban réz csattal /
Fantastic collection of noblemen from Banat. 145 identified photos in leather album and in nice condition.
cca 1910 gróf Somssich József (1864-1941) császári és királyi kamarás, magyar külügyminiszter és Sommsich Eszter svájci utazásáról és a család Sárréti és csoóri, kivadári (nagyatádi) birtokán készített életképekkel, vadászatokkal. Kb 80 jó állapotú feliratozott fotó vászonkötésű albumban. Kb 20 vadászatról szóló, kb 10 családtagokat, kb 20 magyar helyszíneket ábrázoló fotóval / Images of the later Hungarian minister of foreign affairs, taken in Switzerland, Andermatt, Scheidegg and images of Hunting in Hungary. about 80 images
cca 1980 előadóművészek albuma (Benjamino Gigli, Maria Callas, Placido Domingo, Luciano Pavarotti, Sárdy János..stb), főként operaénekesekkel,kisebb részben karmesterekkel és zenészekkel, műbőr albumban, fényképekkel, valamint újságokból kivágott fotókkal, a képek egy része megfakult, kopott, 21x36 cm.