Fotó

Tételek száma: 418

1907 Vitéz Habsburg Lotaringiai József Ágost főherceg (1872-1962) honvéd tábornagy huszár díszegyenruhában lóháton. A főherceg saját kezű aláírásával. Szélein kopott, kartonra ragasztott, 17×24 cm
11968.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
cca 1960 6 db. MTI fotó, köztük négy feliratozott, kettő Vigovszki Ferenc felvétele, a képeken Kállai Gyula és Kádár János különféle politikai eseményeken, és egy fotó a Parlamentről, jó állapotban, 27x19 cm x 4, 19x24 cm, 13x18 cm.
11969.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Tompa Gábor (1957-) világhírű erdélyi magyar színházi rendező, a Kolozsvári Állami Magyar Színház igazgatója és főrendezője, egyetemi oktató, színészpedagógus, költő fotója, 24x18cm
11970.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Bajor Andor (1927-1991) romániai magyar író, költő, humorista fotója, 18x24cm
11971.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Beke György (álnevei: Faragó György, Bárdócz Gergely) (1927-2007) erdélyi magyar József Attila-díjas író, újságíró, műfordító fotója, 24x18cm
11972.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Dr. Pfeilmayer Artúr, a GAK-22 Dino motoros repülőgép egyik tervezőjének nagyméretű fotója, 30x40cm
11973.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
1926 Magyar küldöttség Serédi Jusztinánnal Rómában a Szent Péter téren Jelzett fotó 24x16 cm
11974.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Bánáti főurak feliratozott képeit tartalmazó fantasztikus fénykép gyűjtemény. 145 fényképet tartalmazó album, mind grófok, bárók, történelmi családok sarjainak feliratozott fényképeivel kb 1860-1900 között. Egészbőr albumban réz csattal /  Fantastic collection of noblemen from Banat. 145 identified photos in leather album and in nice condition.
11975.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43
21
cca 1910  gróf Somssich József  (1864-1941) császári és királyi kamarás, magyar külügyminiszter és Sommsich Eszter svájci  utazásáról és a család Sárréti és csoóri, kivadári (nagyatádi) birtokán készített életképekkel, vadászatokkal. Kb 80 jó állapotú feliratozott fotó vászonkötésű albumban. Kb 20 vadászatról szóló, kb 10 családtagokat, kb 20 magyar helyszíneket ábrázoló fotóval / Images of the later Hungarian minister of foreign affairs, taken in Switzerland, Andermatt, Scheidegg and images of Hunting in Hungary.  about 80 images
11976.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43
cca 1980 előadóművészek albuma (Benjamino Gigli, Maria Callas, Placido Domingo, Luciano Pavarotti, Sárdy János..stb), főként operaénekesekkel,kisebb részben karmesterekkel és zenészekkel, műbőr albumban, fényképekkel, valamint újságokból kivágott fotókkal, a képek egy része megfakult, kopott, 21x36 cm.
11977.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
cca 1960 Angyalföld, fotó, hátulján feliratozva, 18×11,5 cm
11978.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
1974 Üllői úti Fradi Pálya avató, Ferencváros-Vasas meccs, 10db fotó, 8x10cm
11979.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft