1728 Messze Földrül való jó Követ. Az az tekéntetes, nemzetes és vitézlő Semsey, Miklós T, és N. Aba-ujvár Sáros és Szepes Vármegyéknek Törvényes Tábla Feö Assessora és ezen T. N. Vármegyéknek a T. N. Országh gyűlésére követtye. Kinek is Jó és tökéletes Igaz követségét a Teként. Nemes Országh előtt Tiszteletes szomorú exequentián élő nyelvei magyarázza. Pozsony, 1728. Royer Pál János. 14p.
1850 Religio, katolikus politico-egyházi és irodalmi lap. Szerk.: Danielik János. 2. évf. 1-2. félév. Pest, Lukács László. Teljes évfolyam, két kötetbe kötve. Papírkötésben, jó állapotban.
[Ebers, Karl Friedrich]: Sarsena oder der vollkommene Baumeister. Leipzig, 1882, Brockhaus. Tizedik kiadás. Kiadói egészvászon, 223 p. Német nyelvű könyv a szabadkőművesek történetéről. A borítója kopott, foltos sérült. A kötése sérült. Az elülső előzéklapon javítások nyomai. A hátsó kötéstáblára egy darab román nyelvű gépelt lapot ragasztottak be. / It is a german language book about the freemas...