[Ebers, Karl Friedrich]: Sarsena oder der vollkommene Baumeister. Leipzig, 1882, Brockhaus. Tizedik kiadás. Kiadói egészvászon, 223 p. Német nyelvű könyv a szabadkőművesek történetéről.
A borítója kopott, foltos sérült. A kötése sérült. Az elülső előzéklapon javítások nyomai. A hátsó kötéstáblára egy darab román nyelvű gépelt lapot ragasztottak be. / It is a german language book about the freemasons. The book is a little bit damaged and spotty. Plus one Rumanian language page in it.