cca 1930 Salem Gold Film Bilder. Német színészek és filmekről szóló cigaretta gyűjtőkép album kompletten, széo állapotban / cca 1930 German actors and movies cigarette picture collecting album, complete
1930 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: dr. Peiteler Gyula. XLII. évfolyam. Sok képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 11 szám félvászon kötésben egybekötve. Térkép nélkül.
1931 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, XLIII. évfolyam, 1-12 szám. Teljes évfolyam. Budapest, 1931, Magyar Turista Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés.
cca 1931 Rádióélet I. III. évfolyam, fél évfolyam, 1-26 szám. Átkötött kopottas, sérült gerincű félvászon kötés. 1256 p. A lapokon néhol szakadásokkal, és néhol kivágásokkal.