1956 Csillaghegyi Lenárugyár Kollektív Szerződése. 1956. április 1.-től 1957. március 31-ig terjedő időszakra. Budapest, Jókai-nyomda, 111 p. Félvászon kötés.
1956 3 db régi képregény: 1 db Szivárvány kiskönyvtár (Karinthy Frigyes: Röhög az egész osztály)+ 2 db Mesemondó kiskönyvtár. (Furfangos Dzseha, Szépecske) Budapest, 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói picit kopott tűzött papírkötés.
Szilágyi Edit (szerk.): Haza akarok menni. Vallomás és vadirat. Budapest, 1957, Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója kopott, foltos és gyűrött.
1957 Kortárs. Irodalmi és kritikai folyóirat. Szerkesztették Darvas József, és Tolnai Gábor. Budapest, 1957, 159 p. 1957 Szeptember, I. évfolyam 1. szám. Kiadói papírkötés.