Porcelán Tételek száma: 53
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1405100
11108
275
Theodore Havilan Limoges tálkák (6db), matricás, jelzett, hibátlan, d:9 cm 1241803
11109
275
Wallendorf sétáló akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22,5 cm/ Wallendorf nude, perfect condition, hand painted 1350345
11110
275
Virágmintás Wallendorfer porcelán kisváza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm 1311044
11111
275
Wallendorf erdei jelenetes porcelán cukorka tartó, matsicás, kis kopással, tetején kis mázhibával, de repedés mentes, jelzett / Wallendorf forest scene chinaware candy holder m: 15 cm 1408167
11112
275
Meisseni ovális tányér, máz alatt kézzel festett, jelzett, hibátlan, 25x17cm 1405720
11113
275
Scheidig Kunst német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm 1406006
11114
275
Retro barokk stílusú telfon és óra, matricás porcelán test, egyik műanyag kagyló hiányzik, kopott aranyozás, nem kipróbált, m:48 cm 1405635
11115
275
Halak párban, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, h:8 cm (2×) 1407095
11116
275
Porcelán tétel: 4 db jelzés nélküli cséze, egyiken apró csora, 4 db Hollóházi kupica, hibátlan, 4 db süteményes tál, jelzett, hibátlan, köretes tál kopott, jelzés nélkül 1208400
11117
275
Cseresznye virágos süteményes tányérok (6 db) és egy kis tányér, levonóképes, jelzett, hibátlan, d:16 cm, d:18,5 cm 1373850
11118
275
Ceroc virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:37 cm 1346544
11119
275
GDR porcelán ugró ló, fehérmázas, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft