cca 1910 A Balaton és környékének turistatérképe, rajzolta és metszette: Schubert Ignácz. Litografált térkép vászonra kasírozva, 47x66cm Szép állapotban
cca 1900 Karte der Central-Karpathen. (A Központi Kárpátok térképe.) 1:75000. K.K. Generalstabskarte. Wien, é.n., R. Lechner's k.k. Hof- und Univ.- Buchhandlung, papír, vászonra kasírozva, kiadói aranyozott egészvászon mappában, 55x72 cm.
Berliner Verkehrs-Betriebe (BVG) Liniennetz '90. Berlin, 1990. 1:5000. 100x67 cm. Berlin vonalhálózati térképe 1990 Áprilisából. / Line network map of Berlin from April 1990.