3 000 Ft
36
cca 1900 Karte der Central-Karpathen. (A Központi Kárpátok térképe.) 1:75000. K.K. Generalstabskarte. Wien, é.n., R. Lechner's k.k. Hof- und Univ.- Buchhandlung, papír, vászonra kasírozva, kiadói aranyozott egészvászon mappában, 55x72 cm.