Rudolf emlék-album. A magyar irók és művészek szíves közreműködésével szerkesztette Cziklay Lajos. Budapest, 1897, Rigler József Ede Papírnemügyár Rt. ny., Kispesti Rudolf Fogadalmi Templom felépítésére alakult országos bizottság. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált díszmű. Kiadói aranyozott félvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója és a gerince viseltes, a kötése sérült, pár lap kijár.