Illyés Gyula: Lélek és kenyér. Kozmutza Flóra értelmességi-, és ösztön-vizsgálataival. Budapest, é.n. (1939), Nyugat, 262 p. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban. Első kiadás.
Baldassare Castiglioni: Az udvari ember. Fordította Gróf Zichy Rafaelné. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Fekete-fehér képmellékletekkel. Kiadói egészvászon kötés. A borítója picit kopott, a kötése picit meglazult. Ezt leszámítva jó állapotban.
Kertész Mihály: A csodálatos sárkány. Budapest, É.N., Athenaeum Irodalmi és nyomdai R.-T. Kopottas kiadói egészvászon kötés, 116 p. A gerince szakadozott, sérült. A címlapja szakadt. Egyes lapszélek szakozottak, mások foltosak. A kötése sérült, a könyvből egy ív kijár (97-112 p.).
St.Joseph's College 1891-1941. Golden Anniversary Edition. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban, ceruzás bejegyzésekkel, benne 2 db fotóval.