Szabó Dezső: Az elsodort falu I-II. Budapest, 1920, Táltos Kiadása. Átkötött félvászon, 280+279 p. Második kiadás. A borítók kicsit kopottak. Az I.kötet borítója és lapjai foltosak. A. I. kötet egyik lapja (13/14 p.) kijár. A II. kötet kötése sérült.
Balla Ignác: Edison. Több forrás munka alapján. Karriérek, Híres feltalálók. Budapest, 1912, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, az első néhány oldal elvált.
H. W. Van Loon: Az emberiség története. Bp., 1931., Dante kiadás. 479 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban. A gerinc felső része hiányos.
Hevesi Sándor dr.:Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Több mint kétezer jó tanács és kitűnő recept. Budapest, 1934, Athenaeum. Foltos egészvászon kötésben
C. Suetonii Tranquilli Opera quae extant / ad optimorum librorum fidem edita. Ed. stereotypa denuo emendata. Lipsiae, 1829, Sumptibus et typis C. Tauchnitii. 339 p. Korabeli kopottas, sérült kartonkötésben. A szennylap és az előzéklap hiányzik.