Fazekas Mihály: Lúdas Matyi egy eredeti Magyar Rege négy levonásban. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé foltos papírborítóban. Volt könyvtári példány.
Fazekas Mihály: Ludas Matyi. Bp., 1948, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kiadói papírkötés. A borítója részben elvált a gerincétől.
Dr. Sárkány Sándorné Halász Terézia: Széll Kálmán életrajza. Budapest, 1943, vitéz Fodor Árpád könyvnyomda, 282 p. Átkötött viseltes félvászon kötés. A kötése sérült, laza.
Havas István: A négy szobor. Szavalásra alkalmas ünnepi költemények az ifjuság számára. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon kötés.
Révai Nagy Lexikona I-IX.+ Kiegészítő I. kötet. (A Kiegészítő I. kötet reprint kiadás. Budapest, 1994, Jazz Kiadó. Kiadói egészvászon kötés.) Budapest, 1911-1913, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Változó, többnyire picit kopottas állapotban.