Tamási Áron 4db-os tétel: Ábel a rengetegben, Ábel Amerikában, Ábel az országban és Rügyek és reménység. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói hallina kötésben
Hamisgyöngyök, melyeket egy lány kedvéért akasztott magára egy fiú. Kakuk Andor versei. Bp., 1941, Attila-Nyomda. Kiadói papírkötés, kissé foltos állapotban.
Karinthy Frigyes: Capillária. Gulliver hatodik útja. Helikon Kiskönyvtár. Budapest, 1964, Magyar Helikon, 226 p. Kiadói egészbőr kötés. Számozott példány. (1700/770) A kötése picit sérült.
Moliére: Don Juan. Fordította: Illyés Gyula. Kétnyelvű Remekművek. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 149 p. Kiadói egészvászon kötés. Kétnyelvű, francia, magyar.
Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István, illusztrálta Haranghy Jenő. Budapest, én., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű picit kopott félbőr kötés. Az utolsó lapon és a hátulsó előzéklap ceruzás bejegyzéssel.