13237.
275. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 000 Ft
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete II. kötet. A székelyföldi,a csángó és a torockói magyar nép művészete. Budapest,[1909], Franklin Társulat. Szecessziós festett egészvászon kötésben, 319 p. Sok képpel, és illusztrációval. Megviselt állapotban. A borítója kopott, sérült, viseltes. A kötése sérült. Belül javítások nyomai. A címlap hiányzik. A könyvből 232-233 p. között a illusztrációk lapjaiból pár kijár. A könyvben a XIX. kerületi Úttörőház könyvtára pecséttel.