Ráth György(szerk.): Az iparművészet könyve. A Magyar iparművészeti Társulat megbízásából. I-III. kötet. Bp., 1902, Athenaeum. A három kötet egységes festett, dúsan aranyozott kiadói egészvászon díszkötésben, javítandó gerinccel mind a 3 kötet, az egyik kihajtható kép fele hiányzik, ceruzás firkákkal.
Jozeph Schmid: Karl Friedrich Schinkel. Der Vorläufer neuer deutscher Baugesinnung. Leipzig, 1943, (Kummer) Kiadói kopottas papírkötésben, szakadozott védőborítóval
Jajczay János - Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben.
Herendi porcelán. Budapest, Finomkerámiaipari Országos Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, 88 p. Színes, és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Magyar, angol, német nyelvű kiadás. A könyv megviselt állapotban van!
Kiadói kolligátum kötet. Az Ars Mundi sorozat négy kötete egybekötve. Dercsényi Dezső: A mozaik.; Dobrovits Aladár: Egyiptom festészete; Homér Lajos: Keleti miniaturák. Bp., Officina, 1944. Kiadói félvászonkötésben.
Jon Addington Symonds: Renaissance Olaszországban. A szépművészetek.Harmadik kötet. Bp., 1886, Tudományos Akadémia. Kissé viseltes egészvászon kötésben.
Gronau, Georg: Correggio - des Meisters Gemälde in 196 abbildungen. Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben 10. Band. Stuttgart, 1907, Deutsche Verlags-Anstalt.Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.