3 000 Ft
Zsidó imakönyv házi, templomi és iskolai használatra. Budapest, 1898, Országos Izraelita Tanítóegyesület, Singer és Wolfner, 426 p. félvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzés, belül a gerincnél kissé levált, kopottas / Gebetbuch zum Gebrauche für Haus, Synagoge und Schule. Hungarian Jewish prayer book