Nagy László mk. alez.: Löveg és Fegyverszerkezettan. I. rész. (Belső Ballisztika) Budapest, 1969, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola. Volt könyvtári példány. Tűzött papírkötés, 59 p.
Csontos István mk. alezredes: Fegyverek rendszertana. Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, Budapest, 1984, papírkötés, 124 oldal. Készült a Fegyvernemi Tisztképzés 35. évfordulóján. Állapot: Jó, Volt könyvtári példány.
A korszerű légiháború. Bp., 1963, Honvédelmi Minisztérium. 356 p. Kiadói félvászonkötésben. Csak a légoltalom parancsnoki állománya számára készült, kereskedelmi forgalomba nem került.