13084.
275. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Téli sport és hegymászás
2 000 Ft
Steiermark, Kärnten, Krain und die angrenzenden Theile von Österreich, Salzburg, Tirol. Graz, 1874, Leuschner & Lubensky (J. Frischauf's Gebirgsführer). Kicsit kopott vászonkötésben, néhány lap kijár.