13103.
275. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Téli sport és hegymászás
1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Winter, Otto: Das Himalajagebirge. Die Throne der Götter. Berlin, é. n., August Scherl (Der Weltwanderer. Dichtung und Erlebnis). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. / In a bit worn out linen binding, otherwise in good condition.