Clubführer durch die Walliser-Alpen. 3/b köt.: Vom Strahlhorn bis zum Simplon. Összeáll.: Dübi, H[einrich]. Zürich, 1916, Verlag des Central-Comités. Átnézeti térképekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Clubführer durch die Walliser-Alpen. 3/a köt.: Vom Theodulpass bis zum Schwarzenberg-Weisstor. Összeáll.: Dübi, H[einrich]. Zürich, 1916, Verlag des Central-Comités. Átnézeti térképekkel. Enyhén kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Steiermark, Kärnten, Krain und die angrenzenden Theile von Österreich, Salzburg, Tirol. Graz, 1874, Leuschner & Lubensky (J. Frischauf's Gebirgsführer). Kicsit kopott vászonkötésben, néhány lap kijár.
Niepmann, [Luise]: Der Ortler. Stuttgart - Lipcse, 1905, Deutsche Verlags-Anstalt (Alpine Gipfelführer 3.). Szövegközti térképpel, fekete-fehér fényképekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Ronniger, Karl: Försters Turistenführer in Wiens Umgebung. 3. köt. Bécs, 1923, Artaria. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.