1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
A. E. Johann: Bolyongások New-Yorktól Alaszkáig. Fordította: Nyíreő Éva. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum, 256 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Fekete fehér képekkel, térképekkel illusztrálva. Némileg viseltes állapotban. A borítója fakó, a gerince és a kötése sérült.