1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
A. E. Johann: Bolyongások New-Yorktól Alaszkáig. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. 256 oldal. Fordította: Nyíreő Éva. 19 fekete-fehér képpel, és 2 térképpel illusztrálva. Jó állapotban. A gerince foltos, kopottas.