1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Arthur Heye: Nyugat peremén. Ismeretlen világok. Bp., Athenaeum, é.n. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, 239 oldal. Fordította: Dr. Vass Péter. 23 fekete-fehér képpel illusztrálva. A könyv gerince foltos, kopottas.