5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Sven Hedin: Transzhimalája. Felfedezések és kalandok Tibetben. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította Kondor Alfréd. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VI+330 p.+1t. Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötésben. Szép állapotban.