4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
dr. Steinen Károly: Közép-Brazília természeti népei között. A második Singu-expedició (1887-1888) útjának vázolása és eredményei. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította dr. Bátky Zsigmond. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 275 p. Számos illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Némileg foltos, de alapvetően szép állapotban.