Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 120

13069.

Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. 1-4. köt. 1. A csillagok világa. 195 képpel. 2. Meteorológia. 198 képpel. 3. Hegyek-völgyek. 353 képpel. 4. Szárazföldek és tengerek. 293 képpel. Bp. (é.n.) Franklin. 431 p. 1 sztl. lev. 2 térk. (kihajtható csillagtérk.); 431 p. 1 sztl. lev. 1 térk. (kihajtható); 496 p. 1 sztl. lev.; 465 p. 1 sztl. lev. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon i...

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

13070.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

Houben: Az Északi Sark felfedezése. ford.: Juhász Vilmos.. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas, foltos egészvászon-kötésben.
13071.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Karl Baedeker: Österreich-Ungarn nebst Cetinje, Belgrad, Bukarest. Handbuch für reisende. Leipzig,1910, Karl Baedeker, XXII+16+578 p. 28. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borító kopott, sérült. Egy térkép az elejéről hiányzik. / Cloth binding, in german language. Twenty-eighth edition. The cover is and worn. One map lost.
13072.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00

13073.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
0,29

Baktay Ervin: Hindusztán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötésben.
13074.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

13075.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Makkai Sándor-Rónai András-Asztalos Miklós-Gergely Pál: A Mi Erdélyünk. Budapest, 1940, Nemzeti Könyvtár. Kiadói papír kötés, 111 p.
13076.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

13077.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

13078.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

13079.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Reprint kiadás! Budapest, 1984, Helikon, 479 p. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóval. A papírborítója kopott, foltos. Az egészvászon borító foltos.
13080.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft