Grieben's Reiseführer. Süd-Italien / Dél-Olaszország 1930. Utikönyv sok térképpel, szép állapotban / with many maps in full linen bindig, in good condition
Erdély lelke. A hazatért Erdély nagy, képes emlékalbuma. Szerkesztette Ignácz Rózsa. A bevezetést írta Zilahy Lajos. Budapest, 1940, Dante Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Jó állapotban.
Bogza, Geo: Geogrpahische Darstellung der Rumänischen Volksrepublik. Bukarest, 1953, Verlag des Rumänischen Institutes für Kulturbeziehungen mit dem Auslande. Papírkötésben, jó állapotban.
Murzayev, E. M.: Severo-Vostochniy Kitay [Északkelet-Kína]. Moszkva, 1955, Izdatel'stvo Akademii Nauk SSSR. Térképmellékletekkel, vászonkötésben, jó álapotban. / Murzayev, E. M.: Severo-Vostochniy Kitay [Northeast China. Moskva, 1955, Izdatel'stvo Akademii Nauk SSSR. With maps, cloth binding, in good condition.