3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Güttler Károly: Természettudomány és szentírás a teremtéshez való viszonyunkban. Fordította a csanádi növendékpapság Magyar Egyházirodalmi Iskolája. Temesvár, 1887, Csanád-Egyházmegyei Ny, 8+325+2 Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott, az első pár lap kijár, a kötése sérült. két oldalon ceruzás jegyzettel.