Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 118
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1406455
30497
275
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1927. "Beethoven halálának századik évfordulójára" Br emlékérem. "BEETHOVEN HALÁLÁNAK SZÁZADIK ÉVFORDULÓJÁRA / A M KIR VALLÁS ÉS KÖZOKTATÁSÜGYI MINISZTER HÓDOLATTAL BEETHOVEN EMLÉKÉNEK" (61mm) T:2 HP 4423. 1402937
30498
275
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) 1977. "Sopron 700 éves" Br plakett (60mm) + Somorjai László (1949-) DN "Sopron" Br emlékérem sérült, plombált plasztik(32mm) T:2 apró ph. 1406279
30499
275
Numizmatika
Szabó Iván (1913-1998) DN "Debrecen - Országos Virágkarnevál" Br emlékplakett (79mm) + DN "MHRT Hévíz / Kisfaludy 1846 - A Balaton első gőzhajója" Br emlékérem füllel (30mm) T:2 1405690
30500
275
Numizmatika
Szentirmai Zoltán (1941-) 1977. "Gróf Széchenyi Ödön / Hableány Emléktúra Budapest-Párizs" fém emlékérem T:2 1372589
30501
275
Numizmatika
Tóta Gyula (1912-1988) 1975. "Dr. Aszalós Imre 1897-1973 / Aszalós Imre Tudományos Emlékülés Baja 1975" Br plakett (312,35g/98mm) T:1- / Hungary 1975. "Imre Aszalós 1897-1973 / Imre Aszalós Scientific Memorial Session Baja 1975" Br plaque. Sign.: Gyula Tóta (312,35g/98mm) C:AU 1404803
30502
275
3400
Numizmatika
Tóth Gyula (1893-1970) 1917. "Worms 1521 / A reformáció 400 éves jubileumára - Erős vár a mi Istenünk 1517-1917" cink emlékérem (65mm) T:2 1386888
30503
275
Numizmatika
Tóth Sándor (1933-) 2008. "Molnár József Geol. Mérnök 1918-2008 / A demjéni olaj felfedezője 1952" Br emlékérem eredeti tokban (85mm) T:1 1403966
30504
275
Numizmatika
Tóth Sándor (1933-) DN "Finn Út Kft." Br névjegyérem (37,5-38,5mm) T:2 1404512
30505
275
2200
Numizmatika
Várhelyi György (1942-) 1979. "Ünnepi Könyvhét 1929-1979" Br emlékplakett eredeti dísztokban (75-77mm) T:2 1405605
30507
275
Numizmatika
1865. "Emlékérem a pesti országgyűlésre" ezüstözött Br emlékérem "ÉLJEN A HAZA - ES LEBE DAS VATERLAND / EMLÉKÜL AZ 1865. ÉVI ORSZÁG GYÜLÉS MEGNYITÁSÁRA - ORSZÁG HÁZ", a peremen: "UNGARISCHE DENK MÜNZE - MAGYAR EMLÉK PÉNZ" (39mm) T:2- ph., k. 1391104
30508
275
Numizmatika
1867. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland" Br emlékérem (39mm) T:3 ph. Hungary 1867. "For opening of Parliament in 1865" Br medallion (39mm) C:F edge error 1403199
30509
275
Numizmatika
1867. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland" Br emlékérem (39mm) T:2-,3 ph. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft