Festmények és grafikák Tételek száma: 320
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1395952
10012
276
Barcsay jelzéssel: Modell háttal. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 51×41 cm 1369037
10013
276
Barcsay jelzéssel: Kémények. Olaj, falemez, keretben, 43×61 cm 1415108
10014
276
Barcsay jelzéssel: Női aktok. Ceruza, papír, gyűrött, 39×51 cm 1408958
10015
276
Barcsay jelzéssel: Modell. Olaj, falemez, keretben, 40×22 cm 1394012
10016
276
Bauer jelzéssel: Fél akt. Rézkarc, papír, szakadásokkal, 17×13 cm 1388368
10017
276
Bálint elzéssel: Fehér lovacska. Olaj, falemez, sérült, keretben, 50×50 cm 1409361
10018
276
Balázs Imre (1931-2012): Tondó. Rézkarc (EA II/XV), papír, jelzett, 24×18 cm 1158252
10019
276
Bánfalvi Gyula: Hazafelé. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 1158257
10020
276
Bánfalvi Gyula: Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm 1374092
10021
276
Bánfi jelzéssel: Tanya gémeskúttal, olaj, karton, fa keretben, 22x33 cm 1400293
10022
276
Bánfi jelzéssel: Vitorlások a Balatonon. Olaj,, karton, keretben, 22×33 cm 1400300
10023
276
Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások szélcsendben. Olaj, karton, keretben, 22×33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft