Bécs 1848. Október 27-28., papír, litográfia, jelzés nélkül, Georg Eckl gyűjteményéből, 12x18 cm. / Vienna 27-28 October 1848. From collection of Georg Eckl, lithography, 12x18 cm.
B. Bachmann-Hohmann (XIX. sz. második fele) - G. Veith - L. Förster: A nagy barikád a Szent János templom mellett, vadász ezreddel a sorok között, Bem tábornok parancsnoksága alatt, papír, színezett litográfia, jelzett a metszetten, paszpartuban, 27x35 cm./ B. Bachmann-Hohmann (Second part of the 19th century) - G. Veith - L. Förster:The great barricade next to the St. John's Church in the Hunter ...
cca 1773-1779 Buda, Magyar országnak hatalmas és ditsőséges királyainak és első vitézkedő kapitányainak emlékeztető koporsó épülete, Binder János Fülöp rézmetszete, 18x14 cm
cca 1863 A Windspiel hajótörése, színezett litográfia, Verlag und Druck von Seitz Wandsbeck, a szélén kis szakadásokkal, 26×35,5 cm / cca 1863 The wreck of the Windspiel, coloured lithography, Verlag und Durck von Seitz Wandsbeck, with small tears on the margins, 25×35,5 cm