Tankönyv az egyévi önkéntesek számára. II. rész: Fegyver- és lőszak. 8.kiadás. Mellékfüzet a II. részhez: Fegyver- és lőszak. 34 ábrával és vázlattal 64p. Kissé megviselt félvászon kötésben
1912 Marosportus Gyulafehérvér mellett. A 2. és 4. Huszárregiment. Lóusztatás és hídépítés gyakorlása. / 1912 Marosportus Hungarian Hussars practicing brodge building and swimming of horses. 20x16 cm
1940-41 Német katonák képes frontnaplója. 140 db kép a háború első éveiből, Hollandia megszállása, frontélet. Sok magasrangú katona névvel azonosított portéja a képaláírásokban. Érdekes anyag. 1940-41 German soldiers on the Western fields. 140 photos of the events, including occupation of Holland. Many high ranking soldiers, officers with names can be identified by the descriptions. In album.
1970 Fegyverbarátság újságok és röplapok, 15 db; Waffenbrüdershcaft 1955-1970, 7 db. A Varsói Szerződés "Fegyverbarátság" hadgyakorlat központi lapja a Német Demokratikus Köztársaságban megtartott gyakorlatról. Alkalmi újság, lengyel, és magyar nyelven. A lengyel lapok a 2. számból 4 db, valamint a 4. számból 2 db. A magyar lap az 1. számból 1 db. Valamint 8 db a hadgyakorlatról szóló röplap, magy...
Harcászati szabályzat. Harcászati elvek. Alaki határozványok. I. és II. rész.. Bp. 1939. Stádium. 324 l. 109 l. 5 db. számozott melléklet. Kiadói, egészvászon kötésben. Jó állapotban.