3 000 Ft
1954-1956 Fotó folyóirat I-III évfolyamok, majd nem teljes. 1954. I. évfolyam, 2.,3.,4. számok., II. évfolyam 1-6. számok, III. 1-5. számok. Majd nem teljes, a I. évfolyamból a 1. és 5. számok hiányoznak, III. évfolyamból a 6. szám hiányzik. Szerkesztette Vadas Ernő. Budapest, Lapkiadó Vállalat. Picit kopott egészvászon kötés, egybekötve.