John Zabalo Ballarin (Txiki) (1892-1948): Gran Casino de San Sebastian 1928. Nagyméretű plakát. Az első baszk plakátművész világszinten is ritkaság munkája. Szitanyomat. Jelzett. Restaurált. 60x90 cm / John Zabalo Ballarin (Txiki) (1892-1948): Gran Casino de San Sebastian 1928. Large poster of the first Basc graphic designer. Large print. Signed. Restored. 60x90 cm
1929 A Toll Irodalmi és kritikai hetilap. Főszerkesztő Zsolt Béla. Kis példányszámú értelmiségi hetilap, benne Zsolt Béla, Ignotus Pál, Belényessy Miklós, József Attila, és mások írásaival. A borító Berény Róbert munkája. Budapest, 1929. november 3., I. évfolyam, 29. szám, 42 p. Kiadói tűzött papírkötésben. A borító hátsó felén pici szakadás, szép állapotban.
dr. Keéri-Szántó Andor: A könyv boltiára és a kartelltörvény. Bp., 1938. 12p. + Magyar könyvkiadók és könyvkereskedők országos egyesülete ötvenéves jubileumi díszülése. Bp., 1929. Stephaneum. 14p.