1930 Dr. Várdai Béla (szerk.): Katholikus Szemle. 44., VII-XII. füzet, fél évfolyam. Budapest, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt. Átkötött félvászon kötés, a kötése sérült, néhol ceruzás aláírással.
1930 Az 1930. évi Őszi kiállítás képes tárgymutatója. Budapest, Országos Magyar Képzőművészet Társulat. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrált kiadvány. Ipolyi Arnold gyűjteménye, Pásztor János összes művei, Aradi Edvi Illés, Horváth Béla, Kampis János, Knopp Imre, Maróthi Major Jenő, Sárdy Brutus, és Zombory Lajos műveinek kiállítása.
Világ-filmtörténeti gyűjtemény: filmfotók, filmplakátok, újságkivágások, fotók, szinészképek, jelenetek az 30-as 60-as évekből lapokra feldolgozva, feliratokkal, ismertetőkkel ellátva, kb 2.000-2.500 db 45x30 cm-es lap, egy élet gyűjtése. (Tárolásból származó hibák, kis sérülések) Érdemes megnézni!!