1940 Dr. Ing. Mihályi Zoltán (szerk.): Erdészeti Lapok. Az Országos Erdészeti Egyesület Közlönye. LXXIX. évfolyam. Budapest, 1940, Stádium Sajtóvállalat, 795 p. Átkötött félvászon kötés, márványozott lapélekkel. Ex libris-szel. Intézményi bélyegzővel. A borítója némileg kopottas.
1940 Bónyi Adorján (szerk.): Képes Vasárnap, 1940. október 20., 42. szám, Budapest, Pesti Hírlap Rt., kiadói papírkötés, számos érdekes fekete-fehér fotóval illusztrálva, az erdélyi bevonulásról szóló szám.
1940-41 Bónyi Adorján (szerk.): Képes Vasárnap, 2 db, Pesti Hírlap Rt.; 1940 augusztus 25., 34. szám, 1941 június 27., 26. szám, kiadói papírkötés, számos érdekes fekete-fehér fotóval illusztrálva.
1942 Budapest, a mészáros- és hentesüzletek ünnepi árusítása. Vidor szignós grafikus plakát a karácsonyi ünnepi nyitvatartással, Budapesti Mészárosok és Hentesek Ipartestülete, hajtott, küldeményként postázva, 25×34 cm