2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Kis kínai porcelán tétel: hamutartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 11 cm + kisváza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm + kékfestéses áttört váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm, összesen 3 db