Kis kínai porcelán tétel: hamutartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 11 cm + kisváza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm + kékfestéses áttört váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm, összesen 3 db
Kis kínai porcelán tétel: 3 db különféle kékfestéses evőtálka, d: 11,5 cm + 3 db különféle kékfestéses kanál, h: 14 cm, kézzel festettek, jelzettek (az egyik kanál nem), kis kopásnyomokkal, összesen 6 db
Virágmintás porcelán tétel: kancsó, m: 17 cm; 2 db csésze, m: 6 cm; fogpiszkáló tartó, m: 6 cm; jelzés nélkül, lekopásokkal, az egyik csésze sérült, összesen 4 db
Fülöp-szigeteki szuvenír hamutartó a Presidental Security Command jelvényével és Brig Gen Santiago S. Barangan, a testőrség vezetője (1978-1986) nyomtatott aláírásával, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 15 cm / Porcelain suovenir ashtray from the Philippines, with the insignia of the Presidental Security Command and the printed signature of Brig Gen Santiago S. Barangan the command...