Magyarország térképe a trianoni határok feltüntetésével, terv.: Kogutowicz Károly, 1:1500000, melléklet a Révai lexikon "Magyarország" szócikkéhez, reprint, 46×57 cm
BVG Verfehrs Liniennetz, 1935, Straßenbahn, Omnibus, U-bahn. Berlin, 1935, BVG. Berlin vonalhálózati térképe 1935-ből. 77x57 cm. 1: 5000. A térkép szakadozott. / Line network of Berlin from 1935.
Schwicker, J[ános] H[enrik]: Általános földrajz, különös tekintettel az Osztrák-Magyar Monarchiára. A népiskolák felső, s a polgári és középtanodák alsó osztályaik számára. Pest, 1871, Aigner Lajos. Számos érdekes leírással. Kissé vetemedett állapotban, kopott félvászon kötésben.
cca 1941 Kolozsvár sz. kir. város átnézeti térképe, rajzolta Cseh Gusztáv, melléklet Kapitán István "Kolozsvári útmutatójához", hátoldalán utcanévjegyzékkel, 42x59 cm