Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XIX. kötet. Venus és Adonis. Bp, 1878, Kisfaludy Társaság. Sérült, szakadt kiadói papírkötésben, 244 p. Felvágatlan példány! A lapszélek piszkosak.
Hetvenöt esztendő a sort útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerkesztette Dr. Fazekas Antal. Budapest, 1980, Sport Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, foltos, kopottas borítóval, foltos lapélekkel.
Dr. Fehér Dezső-Török Imre: A magyar lóversenyzés története. (1827-1977) Történelmi visszapillantás a reformkor küzdelmes korszakától napjainkig. Budapest, 1977, NATURA - Magyar Lóverseny Vállalat, 155 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói picit szakadt papírborítóban.