Baboss László: Amulettek. (A nők könyve.) Fejtő Ferenc előszavával és Enrique Barón Crespo köszöntőjével. Gurmai Zita ajánlójával a hátulsó borítón. Budapest, é.n. [2002], Nők A Valódi Esélyegyenlőségért Alapítvány, 141 p. Kiadói ragasztott papírkötés. Reprint kiadás. Az elülső borítója gyűrött. Fejtő Ferenc és Gurmai Zita dedikációjával!
Szalai Sándor: A magyar irodalom Pantheonja. 48 potré és életrajz. Bevezető tanulmányt írta Laczkó Géza. Budapest, 1941, Dante Könyvkiadó. Kiadói kopott kemény papírkötés.
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Bp., Petőfi-Társaság. Számos színes, beragasztott képpel, szövegközti illusztrációval, A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. Belül ex librisszel, kopottas állapotban.
Várnai Zseni és Peterdi Mária: Mint viharban a falevél. Budapest, 1944, Arany János irodalmi és nyomdai műintézet rt. Várnai Zseni által aláírt példány! Kissé laza gerincű félvászon kötésben