13258.
276. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Téli sport és hegymászás
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Pfann, Hans: Führerlose Gipfelfahrten in den Hochalpen, dem Kaukasus, dem Tian-Schan und den Anden. Berlin, 1941, Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.