Trenker, Luis: Berge im Schnee. Das Winterbuch. Berlin, 1932, Neufeld... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/276/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Teli-sport-es-hegymaszas~200030/Trenker-Luis-Berge-im-Schnee-Das-Winterbuch-Berlin-1932-Neufeld-Henius-Verlag-Kicsit-kopott~II1409005
1409005
13261
276
Books: Mountaineering and winter sports
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,65 EUR , 2,86 USD
Leírás: Trenker, Luis: Berge im Schnee. Das Winterbuch. Berlin, 1932, Neufeld & Henius Verlag. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
: vörös_iván