Balkanstaaten und Konstantinopel (Anatolische und Bagdabahn) Meyers Reisebücher. Leipzig-Wien, 1914, Bibliographisches Institut, XI+420+40 p. 8. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopott. A kötése javított. / Cloth binding, in german language. The cover is worn. The binding corrected.