14 000 Ft
36,27 EUR, 40,00 USD
Deér József (szerk.): Erdély. szerk. Budapest, 1940, Magyar Történelmi Társulat, 283 p.+4 db térképmelléklettel. Sok fekete-fehér fotóval illusztrált kiadvány. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Kiváló állapotban.