20 000 Ft
Heinrich Renner: Durch Bosnien-Hercegovina Kreuz und Quer. Wanderungen von Heinrich Renner. Második kiegészített és bővített kiadás. Berlin, 1897, Dietrich Reimer, XV+566 p. + 1. nagy méretű kihajtható térképpel. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés. Német nyelvű könyv Bosznia-Hercegovináról. A térkép két helyen szakadt, de ezt leszámítva megkímélt, szép állapotban van. / Cloth-binding, with gilded, painted and illustrated cover. Book about Bosnia-Hercegovina by Heinrich Renner in german language. Second Edition. The map is damaged, but the other things are okay.