Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 149

Csuhay Dénes(szerk.):  Budapesti Közúti Vasút 100 éve. Bp., 1966, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban, a vezérigazgató aláírásával.
13229.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Cholnoky Jenő: Az Egyenlítőtől a Sarkvidékig. (A Föld titkai IV.) 135 kép és 46 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13230.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Timár Szaniszló (szerk.): Magyarország a Millenium idejében. II. kötet (töredék). Budapest, 1896, kiadta Laurencic Gyula (Kunossy Vilmos és fia), 96 p. Sok képpel, négy nyelvű leírással, kiadói festett egészvászon kötés. Megviselt, széteső állapotban
13231.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

13232.

Albrizzi, Giovanni Battista: Forestiero illuminato intorno le cose piu rare, e curiose, antiche, e moderne della citta di Venezia, e dell'isole circonvicine : con la descrizione delle chiese, monisteri, ospedali, tesoro di S. Marco, arsenale, fabbriche pubbliche, pitture celebri, funzioni e divertimenti, e di quanto v'e di piu riguardevole : opera adornata di vedute in rame I.-II. Venezia, 1792. G...

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
362,69
400,00

Makkai Sándor-Rónai András-Asztalos Miklós-Gergely Pál: A Mi Erdélyünk. Budapest, 1940, Nemzeti Könyvtár. Kiadói papír kötés, 111 p.
13233.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Dr. Kopár István: A balatoni gőzhajózás 125 éve Kecskemét, 1971
13234.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Dvortsák Győző: Sáros földje. 1914-15. Eperjes, 1916, Kósch Árpád Könyvnyomtató-Intézete. Átkötött egészvászon kötés, térképmelléklettel.
13235.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga", Az Északi sarkitengeren 1899-1900. I-II. Olaszból fordította Dr. Darvai Móric. Bp., Lampel. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé koppottas állapotban. A gerinc felső részén apró sérülés.
13236.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

13237.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

13238.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Gubányi Károly - Öt év Mandzsuországban. Lóczy Lajos előszavával. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. A borítótábla foltos, itt-ott elszíneződött, a könyvtest azonban ép és sértetlen.
13239.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

13240.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft