30891.
276. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
22 000 Ft
59,46 EUR, 64,71 USD
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban T:1- / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original, worn red case C:AU NMK 720.