Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 80
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1409155
30885
276
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981) 1971. "Vadászati Világkiállítás III. Díj" Br díjérem füllel (45mm) T:2 1399001
30886
276
Numizmatika
~1975. Osztályos gépjárművezető (teherautó) jelvény (10x) T:2 1413133
30887
276
Numizmatika
1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, adományozói dísztokban. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1- Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with miniature and thin ribbon, in original case. The badge of the order designed by Viktóri... 1413354
30888
276
Numizmatika
1978. "Belker - 5 év törzsgárda" bronz fokozata, zománcozott jelvény, viselői igazolvánnyal + 1979. "Gépexport Törzsgárda" arany fokozata, zománcozott jelvény, viselői igazolvánnyal T:2 1413776
30889
276
Numizmatika
~1980. "Véradás Szervezésért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, szalaggal eredeti tokjában, kitűzővel (40mm) T:1 1413701
30890
276
Numizmatika
~1980. "Pénzügyminisztérium" 2db klf kitűző tokban + "Kiváló Munkáért" zománcozott kitüntetés mellszalagon eredeti dísztokban T:1- 1377410
30891
276
22000
Numizmatika
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban T:1- / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original, worn red case C:AU NMK 720. 1409060
30892
276
Numizmatika
DN "Csepel Autógyár" zománcozott fém kitűző (16,5mm) T:2 1410350
30893
276
Numizmatika
DN "Ganz Mávag - Budapest" fém kitűző "REMPO - LIPTOV" gyártói jelzéssel (14x15mm) + DN "Ganz" fém kitűző (14x15mm) + "Ganz Törzsgárda 10." fém jelvény (16x18mm) T:2,2- 1413320
30894
276
Numizmatika
DN "Balaton" + "Badacsony" 2db fém jelvény, függesztés céljából lyukasztva (39x35mm/40x34mm) T:2 1413143
30895
276
Numizmatika
DN "Így volt - Így lesz" modern zománcozott fém irredenta gomblyukjelvény (24x13mm) T:2 1414186
30896
276
Numizmatika
DN "Tungsram 75" zománcozott fém jelvény (17x20mm) + DN "Danuvia - Hungary" zománcozott fém jelvény (11mm) + DN "Híradástechnikai Tudományos Egyesület" zománcozott fém jelvény (~18x18mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft